خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

توسط اداره ارشاد ملایر، سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود

  سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود

  به دوستان">به دوستان" src="http://hamedan.farhang.gov.ir/Image/News/Mail.png" alt="" />  
  از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود" href="http://hamedan.farhang.gov.ir/ershad_content/Media/image/2013/06/110040_orig.jpg" rel="keep-thumbnail:true; background-opacity:70;background-color:#000; slideshow-effect:dissolve; expand-effect:cubic; caption-source: a:title; caption-speed: 0;" target="_blank">از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود" src="http://hamedan.farhang.gov.ir/MediaServer/FJnxss3Sz0C57HWgJDWHg0/110040_0_2013_6_150_0_0_jpg/%d8%b3%d9%88%da%af%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d9%88-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%af-%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af.jpg" alt="سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود" width="300" height="134" />
  مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از برگزاری سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» در این شهرستان همزمان با سالگرد رحلت امام راحل خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، غلامرضا جمالی‌زاده با تأکید بر برگزاری برنامه‌های مختلف همزمان با بیست و هفتمین سالگرد رحلت امام راحل اظهار کرد: در این زمینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌کند.

  وی از برگزاری سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» روز پنجشنبه ١٣ خردادماه در مجتمع فرهنگی، هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر خبر داد و افزود: این برنامه شامل کارگاه خوشنویسی با حضور هنرمندان خوشنویس ملایر، برنامه مرثیه‌سرایی، نی‌نوازی، سخنرانی، شعرخوانی شاعران و... خواهد بود.

  مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر برگزاری عصر شعر با حضور شاعران با موضوع رحلت امام خمینی(ره) و برگزاری نمایشگاه‌ کتاب و نمایشگاه‌های مختلف را نیز از دیگر برنامه‌های این اداره دانست.

  وی به برپایی نمایشگاهی از آثار گرافیک یکی از هنرمندان ملایر در مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد ملایر اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با ٤٠ تابلو شامل طراحی پوستر با موضوع رحلت امام خمینی(ره) و موضوع آزاد، سیاه مشق با تکنیک چاپ روی پارچه، تصویرسازی و... برپا شده است.

  جمالی‌زاده یادآور شد: این نمایشگاه همه روزه از ساعت ٨ صبح تا ١٤ تا تاریخ ١٦ خردادماه برای بازدید علاقه‌مندان برپا خواهد بود.

  وی به موفقیت نمایش «رشکی و ماسی» از ملایر در سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ که از چهارم تا هفتم خردادماه در مازندران برگزار شده بود اشاره کرد و افزود: این نمایش کار گروه تئاتر «الف مثل احساس» اداره ارشاد اسلامی ملایر به کارگردانی رضا فقیهی به عنوان یکی از برگزیدگان این جشنواره معرفی شد.

  مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر تصریح کرد: در این جشنواره، رضا فقیهی با دو اثر «آهو بره» در بخش صحنه‌ای و «رشکی و ماسی» در بخش پژوهش به عنوان نماینده استان همدان شرکت کرده بود.

  وی گفت: این کارگردان ملایری در بخش مسابقه با ٢١ اثر نمایشی از سراسر کشور رقابت کرد که با رأی هیأت داوران نمایش آیینی «رشکی و ماسی» که یکی از آیین‌های کهن شهرستان ملایر است به عنوان یکی از آثار برگزیده توانست لوح تقدیر و تندیس به همراه جایزه نقدی را در بخش پژوهش به خود اختصاص دهد.


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ملایر ,ارشاد ,اسلامی ,اداره ,فرهنگ ,برگزاری ,ارشاد اسلامی ,اسلامی ملایر ,رحلت امام ,سوگواره «بشنو ,مدیر فرهنگ ,ارشاد اسلامی ملایر ,برگزاری سوگواره «بشنو ,
  توسط اداره ارشاد ملایر، سوگواره «بشنو از نی، یاد یار مهربان» در ملایر برگزار می‌شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر